Lekarze Białystok

lek. dent. Katarzyna Błahuszewska

Legionowa 9a lok. 10
15-281 Białystok

swietny stomatolog,duza wiedza,poczucie humoru,przypadla mi do gustu

Jadwiga Szerszenowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarza Rodzinnego Wanda Chmielewska
ulica Piastowska 5
15-207 Białystok

super fachowiec, polecam!!! jako lekarz rodzinny i pediatra jest ok,polecam bo sama chodzę już 3 rok z dzieckiem gdzie inni lekarze tylko rozkładali ręce i faszerowali lekami, a tu niespodzianka...dieta, troszke ziółek i dziecko normalnie funkcjonuja a ja wraz z nim. POLECAM

lekarz Jerzy Napiórkowski

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne "Warszawska"
ul. Bukowskiego 1 lok. 2 (wejście od ul. Warszawskiej i Modlińskiej)
15-066 Białystok

Pan Doktor bardzo uprzejmy i kompetentny, byłam pierwszy raz w nowej przychodni, trochę się obawiałam, ale jestem zadowolona, nie musiałam czekać w kolejce, poświęcił mi dużo czasu, wszystko wytłumaczył i skierował na badania. Polecam wszystkim.

lekarz Mariusz Król

Berlinga 10/50
15-814 Białystok

Wspaniały lekarz i człowiek. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem i empatią wobec pacjenta.

dr n. med. Marzena Prokopowicz

Interhem Poradnie Specjalistyczne
Choroszczańska 24
15-732 Białystok

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie.Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę nad naszym mężem i ojcem Ś.P.Mikołajem Godunem.Zawsze służyła nam pomocą czy to na oddziale w szpitalu czy w przychodni. Nigdy nie odmówiła pomocy.Pani doktór serdecznie Pani dziękujemy. Wszystkiego najlepszego.

dr Anita Woźniczko-Wróbel

Dermatolog estetyczny, Pediatra

Medestetica
Wiadukt 5 /5
Białystok

Koszt wizyty jest uzależniony od rodzaju zabiegu. Pani doktor cierpliwa i uprzejma wręcz "do bólu". Efekt w moim przypadku bardzo pozytywny, skóra po tzw IPL bardziej napięta, a włoski w pewnych miejscach przestały odrastać

lekarz Agata Siwczynska

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Dobra" Sp.p.
Dobra 6
15-034 Białystok

Bardzo dokladna Pani doktor.Bez problemu daje skierowania na badania.Jezeli nie jest czegos pewna daje skierowanie na konsultacje do specjalisty.Naprawde polecam.

Magdalena Jakoniuk

Rehabilitant, Radiolog

Sienkiewicza 81/3
Białystok

W moim odczuciu kompetentna i konkretna osoba. Mimo,że wizyta była prywatna a leczenie dopiero rozpoczęte i nie wiem jaki będzie jego ostateczny koszt nie wyczułam u pani dr próby podlizywania się w celu osiągnięcia zysku.Poza tym nie nachalnie miła, a przy tym ładna osóbka. polecam.

lek. dent. Jola Sułek

Classic
Białystok

osoba bardzo miła i kompetentna, potrafi nawiazać bezstresowy kontakt z pacjentem, bardzo angażuje się w oją pracę, zdecydowanie polecam

lekarz Beata Paszukow

Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Witam. według mnie jest to osoba w porządku i dużo może pomóc. Wiadomo, że psycholog dziecięcy to dla rodzicówpowazna sprawa, na pewno nie tylko na teraz ale też rzutuje na całe przyszłe życie. pozdrawiam,
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Urszula Paplińska-Varv

Bohaterów Monte Cassino 5/129
15-879 Białystok

Polecam panią Doktor to jedna z niewielu osób która nie owija w bawełne mowi tłumaczy a przede wszystkim z wieloletnim doświadczeniem lekarz :)
Opinia dodana przez: Łukasz

dr Marta Szeparowicz

Rehabilitant

Interhem Poradnie Specjalistyczne
Choroszczańska 24
15-732 Białystok

wnikliwie prowadzi wywiad,stosowane leczenie jest skuteczne. Interesuje się nie tylko chorobą która leczy, ale wszystkimi dolegliwościami. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: anowak

lekarz Maciej Konopiński

Anestezjolog

Centrum Profilaktyczne
M. Skłodowskiej-Curie 26
15-278 Białystok

rewelacja, znieczulenie palce lizać. Miły ,uprzejmy, przystojny, tak powinna wygladac ostatnia osoba która sie widzi przed snem.Polecam

lekarz Robert Mróz

Pulmonolog

CENTRUM MEDYCYNY ODDECHOWEJ MRÓZ - AMBULATORIUM
PIASTA 9A
15-044 Białystok

Jestem pacjentem doc.Mroza. Bardzo mi pomogl. Cechuje Go skutecznosc i uprzejmosc. Polecam kazdemu kto oczekuje tego od lekarza.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Beata Bogusłowicz

Pułaskiego Kazimierza 109A/6
15-337 Białystok

Bardzo dobry lekarz.godny zaufania.bardzo dokładny. dba o pacjenta. zapewnia mu potrzebne badania.Szkoda ze wcześniej nie było u nas pani Boguslowicz. jak moje dzieci wciąż chorowały.
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Jan Domitrz

RTG, Ginekolog położnik

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U
15-464 Białystok

Dla mnie dr Domitrz był ostatnią deską ratunku, został mi polecony przez mojego lekarza. Koszt wizyty jest adekwatny do opieki jaką doktor oferuje - kompleksowa. Nie "słodzi", realnie przedstawia możliowści oraz metody leczenia. Wiedział, że przyjechaliśmy z daleka więc starał się zmniejszyć ilość potrzebnych wizyt do minimum, szedł nam na rękę czasami przyjmując nas poza kolejnością. Umożliwia wystawienie faktury za usługę z terminem płatności 7 dni - dla mnie było ...

dr n. med. Leszek Kozłowski

Chirurg onkolog

ulica Niedźwiedzia 69/110
15-531 Białystok

Pan doktor Leszek Kozlowski zadzialal na moje obawy i niepokoje zwiazane z operacja jak balsam kojacy juz podczas samego zabiegu.Moim zdaniem jest czlowiekiem szalenie empatycznym i napewno bardzo dobrym w swojej profesji.Potrafi cierpliwie wysluchac pytan pacjenta i fachowo objasnic proces leczenia.Oby takich lekarzy bylo wiecej!Dziekuje bardzo Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: anna

Tadeusz Wasilewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Specjalistyczna Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Antoniuk Fabryczny 10/1
15-741 Białystok

Kochani jeżeli jeszcze się zastanawiacie czy udać się do Doktora Wasilewskiego to mam nadzieję, że rozwieję Wasze wątpliwości. Jesteśmy z mężem po pierwszej wizycycie. Ciepło, dobro i takie uczucie jakby chciano nam nieba uchylić to uczucia, które nam towarzyszyły podczas wizyty w Klinice naprotechnologii w Białymstoku. I nie myślcie sobie: "no tak płacą to co mieli ich niemiło obsłużyć", byliśmy już w różnych specjalistycznych Klinikach, gdzie zostawiliśmy dużo pieniążków i ...

dr n. med. Grzegorz Sołtysiuk

Pediatra, Wizyty domowe

Białystok

bardzo dziękujemy panu doktorowi za ratunek. ile razy popatrzę na moje dziecko, to myślę o tym, że to właśnie pan doktor wyciągnął nas z nieszczęścia, dziękujemy!
Opinia dodana przez: Anna

prof. dr hab. n. med. Maciej Kaczmarski

Alergolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy. Zawsze kiedy potrzebowaliśmy pomoc nie odmawiał.Dzieki profesorowi mam zdrowe dzieci. Z całego serca polecam.